ASKfm - Ask Me Anonymous Questions

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 189,1 MB
  • Version 4.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Ask.fm
ASKfm, oldukça popüler bir sosyallik uygulaması olup IOS cihazınıza ücretsiz sunuluyor.

ASKfm mobil uygulamasını IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulama ile takipçilere sorular yöneltebilir ve hatta size sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. Çeşitli yorumlar ile eğlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla da tanışmanız mümkündür. 

Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen ASKfm mobil uygulamasında heyecan asla eksik olmuyor. Her gün, ASKfm kullanıcıları 40'tan fazla dilde milyonlarca soru soruyor ve yanıtlıyor. Uygulamayı açtıktan sonra arkadaşlarınızın cevapladığı tüm soruları görebilir ve başkalarının size gönderdiği soruları yanıtlarken eğlenebilirsiniz. Sınırsız bir uygulama olarak gördüğüm ASKfm mobil uygulamasında sizde eğlenebilirsiniz. 

Soru sorarken isminizin görülmesini istemezseniz anonim şeklinde de sorular sorabilirsiniz. Cevapladıkları tüm soruları görmek için arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz. Böylelikle her paylaşımlarını yakından görebilirsiniz. 

Herhangi bir cevaba anında fotoğraf veya animasyonlu GIF ekleyerek daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sorularınıza verdiğiniz cevapları beğenen herkesi görüntüleyerek sizleri kimin takip ettiğini görüntüleyebilirsiniz. 

ASKfm - Ask Me Anonymous Questions indir
DİĞER SÜRÜMLER